* Nimi:
Kumu dokumentaal
HÕFF
tARTuFF
PÖFF
Animated Dreams
Sleepwalkers
Just Film
* Sünniaasta:
* Sugu:
Haridus:
Töövaldkond:
* E-post:
Kontakttelefon:


* Tärniga märgitud väljad on kohustuslikud!
  Maililistide tutvustused:
  • Kumu dokumentaal - meililisti liikmetele saadetakse operatiivset infot Kumu dokumentaali kavast, lisaks uudiseid ja teateid kultuuridokumentaalidest ja festivalidest.

  • HÕFF - meililist koondab fantaasiafilmide ja õudukasõpru, list muutub eriti aktiivseks paar-kolm nädalat enne festivali ning HÕFFi ajal saadetakse infot ka igapäevaselt. Info olemasolul jagatakse liikmetele ka muul ajal teiste sõber-õudukafestivalide uudiseid.

  • tARTuFF - saadab infot neile, kes soovivad rohkem teada augusti lõpus Tartus toimuva armastusfilmide festivali "tARTuFF - Armastuse mitu nägu" kohta. List on aktiivne augustikuus, festivali ajal saadetakse infot ka igapäevaselt.

  • PÖFF - saadab oma liikmetele kord kuus infot Kumu dokumentaali, Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festivali, tARTuFFi ning erinevate filmipäevade kohta. Novembris-detsembris muutub list eriti aktiivseks, ning PÖFFi ajal saadetakse teavet ka igapäevaselt.

  • Animated Dreams, Sleepwalkers ja Just Film - alafestivalide infolistid, liikmetele saadetakse nende alafestivalide tegemisi tutvustavat infot.
prg. mart kalmo