Uudised
21.03.2007
HÕFFI LOGOD JA HELINAD NÜÜD SAADAVAL »


19.03.2007
Märgista end ja eristu »


19.03.2007
HÕFFi ametlikud mobiilividinad »

   

Põhiprogramm


NÕIUTUD LILLED / WICKED FLOWERS
Jaapan 2006 / 85 min
REˇ: TORICOSts/Scr
: Torico, Op/DoP: Hikaro Yasuda, Mont/Ed: Hiroki Yamaguchi, Os/Cast: Brianna Brown, Joshua Desroches, Johanna Black, Greg Travis, Tootja/Prod: Lux Digital Pictures/The Horrorworks (Jeff Broadstreet), Maailma müük/World Sales: Gold View Co., Ltd., Keel/Language: jaapani / Japanese, Subt: inglise, eesti / English, Estonian

Ühel päeval avastab Miroku taskust reklaamvoldiku, mis kutsub osa võtma närvikõditavast mängust aadressil www.ikerushinibana.com. Kuna noormees on andunud arvutimängude fänn, siis ta ei lase juhust mööda ja sisenebki rohkete liikmetega veebikeskkonda. Mängu pääsevad ainult testi edukalt läbinud kandidaadid ning võitjatele lubatakse suuri rahalisi auhindu. Miroku osutub valituks, kuid ta ei kujuta ettegi kui eluohtlik võib üks mäng olla.

Friigifilmide programmis linastuva "Hellevaatori" põhimeeskonna uuem film NÕIUTUD LILLED on veider nägemus kaasaja maailmast, mil reaalsus kaotab sageli piirid ning me ei tea mida ja milleks uskuda. Filmi on lavastanud nooruke naisre˛issöör Torico, kes oma 2004. aasta debüütfilmiga "Migakagami" võitis auhindu paljudel festivalidel. Tema värskeim film NÕIUTUD LILLED linastub ka tänavuaastasel Fantasporto festivalil Aasia filmide eriprogrammis.

25.03 / 17:00 - suur saal

prg. mart kalmo