Uudised
21.03.2007
HÕFFI LOGOD JA HELINAD NÜÜD SAADAVAL »


19.03.2007
Märgista end ja eristu »


19.03.2007
HÕFFi ametlikud mobiilividinad »

   

Põhiprogramm


SHEITAN 
Prantsusmaa 2006, 95 min
REˇ: KIM CHAPIRON


Sts/Scr
: Christina Chapiron, Kim Chapiron, Op/DoP: Alex Lamarque, Muusika/Music: Nguyźn Lź, Mont/Ed: Benjamin Weill, Os/Cast: Vincent Cassel, Roxane Mesquida, Oliver Barthelemy, Tootja/Prod: 120 FILM (Kim Chapiron, Eric Nevé), Maailma müük/World Sales: Wild Bunch, Format: 35mm, Keel/Language: prantsuse / French, Subt: inglise, eesti / English, Estonian

Euroopa horrori viimaste aastate maiuspalasid, mis vastandab taas elunautlejatest linnanoored ürgsetesse, peaaegu kannibalistlikesse rituaalidesse degradeerunud "maa-rahvaga" (loe: keigarid vs rednecks).

Kamp noori otsustab pärast ööklubis puhkenud kaklust minna närve rahustama ja pidu panema hoopis maale.

Talupojaliku idülli asemel ootab neid seal aga hoopis midagi muud kui lihtsameelsed maatüdrukud, soe saun ja rammus söök. Eelseisavateks katsumusteks pole kähmluste ja rohke viina abil karastunud mehepojad sugugi valmis.
SHEITAN näitab, mis on lõbu teine pool.

Kim Chapironi film on video-põlvkonna horror, milles on seksi ja verd. Ühtlasi on see John Boormani ja Wes Craveni sarnaste klassikute tööde edasiarendus tänapäevaste võtete ja vahenditega. Tase. Kes nägi ja kellele meeldis eelmisel aastal Haapsalus linastunud Belgia "Katsumus", see ei pea pettuma.

Vaata filmi kodulehekülge.

 23.03 / 15:00 – suur saal

prg. mart kalmo