Uudised
21.03.2007
HÕFFI LOGOD JA HELINAD NÜÜD SAADAVAL »


19.03.2007
Märgista end ja eristu »


19.03.2007
HÕFFi ametlikud mobiilividinad »

   


       

      TOO OMA SILMAD MEILE!


     

Õudselt fantastiline HÕFF!

HÕFF on tõusnud taas! Küll mitte rõskes hauakambris, kummituslikes lossivaremetes või hullu teadlase laboratooriumis, vaid hirmu trotsivate filmiriikide kätetööna Haapsalu ja Tallinna pimedates öödes.

On rõõm julgelt tõdeda, et pilootprojektina alustanud HÕFF on jätkamas oma esimesi samme kauge ulmelise tuleviku suunas. Hirmutav homne ning fantaasiamaailm käivad tihti käsikäes ning futuristlikud õudusnägemused leiavad ikka ja jälle tee kinolinale. Just seetõttu linastuvad 2007 aasta HÕFFil ka fantaasia ning ulme˛anri kuuluvad filmid, nagu ütleb ürituse nimigi - 2. Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival.

Kevad-talvistesse õhtutesse peituv HÕFF pakub käesoleval aastal värvikaid elamusi ja kõrgepinget väga erinevatele vaatajatele. Avafilmina linastuv maagiline kolme Oscari vääriliseks tunnistatud "Paani labürint", Briti uue õudusfilmi loengute ja linastustega eriprogramm, kultusanimatsioon ja nulleelarvega valminud hävituslik noortefilm "Oht" on vaid mõned teravad nopped Haapsalu Kultuurikeskuse saale täitvast festivaliprogrammist. Otse loomulikult ei unusta me kõige tugevama närvikavaga vaatajaid - friigisaalis panevad teid proovile Jaapani zombie’d ja Saksa matusebüroo nihestunud töötajad.

Õudusfilmi lummusest päästja võib olla lambilüliti toaseinal või kaasvaataja tugev käepigistus - õudusest elus aitab välja ainult headus.

Kinohundi luukere aitasid taaskord vahakujude muuseumi tolmuselt riiulilt elule manada Haapsalu linn, Haapsalu Kultuurikeskus ja Briti Nõukogu - HÕFF tänab teid südamest.

Õudselt fantastilisi Haapsalu kinoelamusi soovides

Sten Saluveer
Festivali juht

MÄRGISTA END JA ERISTU! SAADA FOTOD hoff@poff.ee

prg. mart kalmo