Kumu dokumentaal
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
27.03.2007
Eesti nukufilmi rajaja lahkumine »

21.03.2007
TÄNA - Briti horrori eri Kinomajas »

15.03.2007
HÕFF tuleb taas! »


PÖFFI POSTILJON
PÖFFi postiljon
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


“ELU KORDUSTES: MEGACITIES RMX / LIFE IN LOOPS: A MEGACITIES RMX”

TIMO NOVOTNY JA SOFA SURFERS EESTIS!

10. PÖFFi ajal väisavad Tallinna rahvusvaheliselt tunnustatud Austria VJ ja muusikakollektiiv Sofa Surfers eesotsas Timo Novotny’ga.

7. detsembril kell 19.00 linastub kinos Sõprus kinoajaloo esimene remiks, Austria meedia- ja VJ kunstniku Timo Novotny lummav visuaalne meistriteos - muusikadokumentaalfilm viiest maailma gigantseimast metropolisest. Tokyo, New York, Bombay, Mexico City, Moskva - igal linnal ja tema elanikel on oma hing, oma rütm, mida Novotny esitleb läbi unustamatute heli- ja pildimaastike.

Karlovy Vary filmifestivalil publikuauhinna võitnud meedia- ja kinokunsti esteetikat ühendavale filmile on loonud muusika tunnustatud Viini triphop-kuulsus Sofa Surfers.

KELL 23.00 VON KRAHLI TEATER
“TALLINN KORDUSTES”
SOFA SURFERS JA TIMO NOVOTNY LIVE KONTSERT JA AFTER-PARTY

Sofa Surfers:
Markus Kienzl (live) + Timo Novotny (vj)
feat. Kleinrecords Dj - Rainer Klang

Esmakordselt Eestis astub üles Austria triphop ja dub kollektiiv Sofa Surfers koos filmi “Elu kordustes” reþissööri Timo Novotnyga. Muusikat ja VJ kunsti ühendaval kontserdil on bändi külaliseks Klein Recordsi DJ Rainer Klang.

Sofa Surfers on Austria tuntuimad elektroonilise tantsumuusika esitajaid. Rohkem, kui 8 tegutsemisaasta jooksul on nii heli- kui ka visuaalkunstnikke siduv ühendus avaldanud viis albumit, hulgaliselt singleid ja loonud muusikat filmidele.
Laiema tuntuse saavutas Sofa Surfers tumedaid atmosfääre, elektrikitarre ja massiivseid rütme ühendava albumiga “Encounters”.

Kontsert jätkub Von Krahli baaris filmi after-partyga “Tallinn kordustes”, kus lisaks Sofa Surfersile mängivad muusikat Tallinnast ja teistest suurlinnadest muusikaspetsialist Madis Nestor (Raadio 2, Õhtukool, Tallinn), Helen Meius (Jaapani muusika eri Tokyost Kyotoni) ning Sten “Gun” Saluveer (PÖFF). Visuaalse atmosfääri loob Propaganda VJ tiim.

Kontserdi ja after-party piletid müügil kohapeal hinnaga 100 krooni, “Life in Loops” kinopileti ja flaieri ettenäitamisel 75 krooni.prg. mart kalmo | Netv Lemnu