Kumu dokumentaal
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
27.03.2007
Eesti nukufilmi rajaja lahkumine »

21.03.2007
TÄNA - Briti horrori eri Kinomajas »

15.03.2007
HÕFF tuleb taas! »


PÖFFI POSTILJON
PÖFFi postiljon
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


PÖFFi filmikool esitleb:

Prof. Jörg Schweizeri loeng kaubamärkide kasutamisest meelelahutustööstuses

10. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali raames saabub Tallinnasse BMW Grupi turundusekspert prof. Jörg Schweizer Saksamaalt. Muude tegemiste hulgas räägib ta huvilistele sellest, kuidas tänapäeval kaubamärke edukalt meelelahutustööstusesse integreerida.

Prof. Jörg Schweizer omandas 1998. aastal magistrikraadi Stuttgarti Ülikoolis poliitikateaduse ja ajaloo erialal ning suundus seejärel tööle BMW Grupi kommunikatsiooniosakonda. Ta on töötanud nii Rover Ltd. kui BMW AG esindajana. Alates 2003. aastast juhib ta BMW korporatsioonis Product Placement’i ning filmi ja audiovisuaalse meedia valdkonda, mis hõlmab nii BMW’d, MINI’t kui Rolls-Royce’i. 2006. aastast algas tema professuur Mittweida Teadusülikooli kommunikatsiooniosakonnas Saksamaal.

Jörg Schweizeri seminar teemal “Kaubamärgistatud meelelahutus. Product placement’i faktid, näited ja arengud” toimub 5. detsembril kl 14:00 Tallinna Ülikooli Uus-Sadama 5 hoone Tallinna saalis.

Loengus teeb Jörg Schweizer sissejuhatuse BMW Group’i Product Placement’i ehk kaubamärkide rekvisiitidena kasutamise strateegiatesse ning annab ülevaate viimastest arengutest toodete kasutamisest meedias, sealhulgas Euroopa Liidu direktiivi “Piirideta televisiooni moderniseeerimine” parandusettepanekute vastuolulisusest.

Seminar on inglise keeles ja avatud kõigile huvilistele. Tasuta.

Lisainfo:
Katrin Rajasaare
SW Filmikool
tel 5076684
filmikool@poff.ee
www.poff.ee/sleepwalkersprg. mart kalmo | Netv Lemnu