Kumu dokumentaal
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
FILMIOTSING
Märksõna
Kuupäev
Kino
Režissöör
Programm
Päritolumaa

» OtsiUUDISED
27.03.2007
Eesti nukufilmi rajaja lahkumine »

21.03.2007
TÄNA - Briti horrori eri Kinomajas »

15.03.2007
HÕFF tuleb taas! »


PÖFFI POSTILJON
PÖFFi postiljon
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


BMW Grupp esitleb

Programmi "BMW Grupp esitleb" raames on PÖFFi erinevates programmides võimalik näha järgmisi filme:

ELUKINDLUSTAJA / RUNNING OF EMPTY
PING PONG
REEKVIEM / REQUIEM
SUVEPALEE / SUMMER PALACE
WHOLETRAIN


BMW Grupp on 10. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali partner


BMW Grupp on otsustanud autotööstuses uusi standardeid juurutada. Ülemaailmselt tegutsevad kompaniid, nagu seda on ka BMW Grupp, peaksid võtma endale ka mõningaid ülemaailmseid kohustusi: nii sotsiaalseid, poliitilisi, ökoloogilisi kui ka kultuurilisi. Juba üle 70 aasta oleme olnud seotud filmimaailmaga, toetades nii riiklikke kui ka rahvusvahelisi filmiprojekte, mis haakuvad meie firmale oluliste väärtustega. BMW Grupp toetab 10. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali, mis on justkui Ida ja Lääne kohtumispunkt.


BMW Grupi seotus filmindusega

BMW Grupp hoidis pidevalt silma peal rahvusvaheliselt tunnustatud Edgar Reitzi pooldokumentaalse triloogia "Heimat" (Kodumaa) filmimisel kogu selle pika valmimisaja vältel. See film käsitleb Saksamaa lähiajalugu Hunsrücki piirkonnas elava suure perekonna silme läbi alates fašistlikust režiimist kuni Berliini müüri langemiseni. Internetipõhine filmiprojekt "The Hire" (Rendiauto) purustas ligi 150-miljonilise vaatajaskonnaga kõik rekordid. Muude projektide hulka kuuluvad populaarsed TV meelelahutussaated, menufilmid nagu "Bridget Jones" ning nõudlikumale publikule mõeldud väärtfilmid nagu Saksamaa-Austria-Prantsusmaa ühisfilm "Caché" („Varjatud”, Rež. Michael Haneke) ja Iisraeli-Saksamaa-Palestiina ühisfilm "The Syrian Bride" („Süüria pruut”, rež. Eran Riklis).

BMW Grupp on toetanud ka populaarseid multifilme, nagu näiteks joonissari "Simpsonid", millele anti Simpsonite Londoni-sõidu jaoks MINI Cooperi kasutuslitsents, ning arvutimänge, nt mootorrattarallisimulaator "Riding Spirits 2". Meie sõidukeid on kasutatud ka muusikavideotes (Stingi "Stolen Car") ning tänu meie toetusele on võimalik näha peadpööritavaid trikke MINIdega põnevikus "The Italian Job" („Itaalia rööv").

Lisaks sellele oleme seotud paljude filmifestivalide ning filmiüritustega nagu näiteks Berlinale 2005, kus toetasime intelligentset nouvelle vague-draamat "Gespenster" (Viirastused, rež. Christian Petzold), 15-minutilist kunstiprojekti "Atdjest" (Lahkumine, rež. Clemens von Wedemeyer) ning Ida-Euroopa lühifilmide projekti "Lost and Found" („Kaotatud ja leitud”), lavastajaiks kuus noort Ida-Euroopa režissööri. BMW Grupi poolt toetatavate filmi- ning meelelahutusprojektide valik on väga laiahaardeline, kuid samas on need projektid alati kvaliteetsed, uuenduslikud ning tõeliselt edukad. Ka sel aastal on teil võimalik näha meie valikut 10. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivalil.

Kõikvõimalike küsimuste korral võtke meiega ühendust:

Kommunikatsiooniteenistus
Joerg E. Schweizer, avalikud suhted, Film.Placement.Entertainment.
Telefon: + 49 89 382 23250, faks: + 49 89 382 20697
E-post: joerg.schweizer@bmw.deprg. mart kalmo | Netv Lemnu