Kumu dokumentaal
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
27.03.2007
Eesti nukufilmi rajaja lahkumine »

21.03.2007
TÄNA - Briti horrori eri Kinomajas »

15.03.2007
HÕFF tuleb taas! »


PÖFFI POSTILJON
PÖFFi postiljon
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


Kohtumised kinosaalis

Allpool märgitud seanssidel on filmitegija(d) ise kohal ning linastuse eel või järel lahkelt valmis vaatajate küsimustele vastama. Tule ja uuri filmi valmimise telgitalguseid tegijailt otse. 
(Külalistega linastused on märgitud ka filmitutvustuse juures iga seansi kohta eraldi.)

Reede, 24. november
20:00  Sõprus GEORGES SCHWIZGEBELI RETROSPEKTIIV - Georges Schwizgebel (režissöör)

Laupäev, 25. november
20:00  Sõprus  FUTURE FILM FESTIVAL ESITLEB: UUED ITAALIA ANIMEERITUD LÜHIFILMID - Raimondo Della Calce (režissöör, HETEROGEENNE)

Teisipäev, 28. november
20:00  Kinomaja  NOORED, RUMALAD JA ARMASTUST TÄIS - Peter Fancsikai (näitleja)

Neljapäev, 30. november
20:00  Kinomaja  KAUNITAR JA KODUTU - Samuli Vauramo (näitleja)

Reede, 1. detsember
19:00  Vene Teater  LAULEV REVOLUTSIOON - James Tusty & Maureen Castle Tusty (režissöörid)
19:00  Kosmos II  HÄÄ VÕMM, HALB VÕMM - Erik Canuel (režissöör)
20:00  Nukuteater  SUPER SUURED INIMESED - Cyron Melville (näitleja)

Laupäev, 2. detsember
16:00  Kumu auditoorium  GAAS - Luciano Melchionna (režissöör)
16:00  Sõprus  UUS KOGEMUS - Amnon Buchbinder (režissöör)
17:00  Von Krahli Teater  ELUKINDLUSTAJA - Verona Meier (produtsent)
18:00  Kumu auditoorium  SUUST SUHU - Magnus Krepper (näitleja)
18:00  Kinomaja  SUPER SUURED INIMESED - Cyron Melville (näitleja)
18:00  Nukuteater  KÕIK NÄHTAMATUD LAPSED - Stefano Veneruso (režissöör / produtsent), Raffaele Veneruso (kaasprodutsent)
20:00  Kinomaja  WHOLETRAIN - Florian Gaag (režissöör)
20:00  Vene Teater  LAHTIKISTUD MEES - Aku Louhimies (režissöör)
22:00  Kumu auditoorium  HULLUSPavel Liška (näitleja)
22:00  Kinomaja  HOMMIKUSÖÖK PLUUTOL - Neil Jordan (režissöör)

Pühapäev, 3. detsember
13:00  Jõhvi kino Amadeus  KÕIK NÄHTAMATUD LAPSED - Stefano Veneruso (režissöör / produtsent), Raffaelo Veneruso (kaasprodutsent)
16:00  Kinomaja LEIUTAJATEKÜLA LOTTE - Heiki Ernits (režissöör)
17:30  Teater NO99  UUS KOGEMUS - Amnon Buchbinder (režissöör)
19:00  Narva kultuurikeskus Rugodiv  KÕIK NÄHTAMATUD LAPSED - Stefano Veneruso (režissöör / produtsent), Raffaele Veneruso (kaasprodutsent)
20:00  Kinomaja  VAIKELU NAISEGA - Kersti Uibo (režissöör)
20:00  Kumu auditoorium  MIDAGI ÕNNETAOLISTPavel Liška (näitleja)
21:00 Kinomaja  MIDDENDORFI JÄLGEDES - Riho Västrik (stsenarist, produtsent)
22:30  Sõprus  HÄÄ VÕMM, HALB VÕMM - Erik Canuel (režissöör)

Esmaspäev, 4. detsember
15:00 Sõprus  KAUNITAR JA KODUTUDome Karukoski (režissöör)
16:00 Kinomaja  IGAVESE ARMASTUSE SÕDALANE - Margus Õunapuu (produtsent)
18:30  Sõprus  PÄÄSTKE JIMMY - Christopher Nielsen (režissöör)
17:00 Kosmos II  KIHLVEOKORRALDAJA - Jeffrey Jeturian (režissöör)
18:00 Vene Teater  SINA OLEN MINAKristijonas Vildziunas (režissöör), Uljana Kim (produtsent)
20:00  Kumu auditoorium  VÄRSKE ÕHK - Andrea Roberti (kaasrežissöör / stsenarist)
20:30  Kinomaja  TÜHIRAND - Veiko Õunpuu (režissöör)
21:30 Teater NO99  LUMIVALGEKECarlos Leal (näitleja)
22:00  Kinomaja  ALICE - Nuno Lopes (näitleja)

Teisipäev, 5. detsember
15:00  Teater NO99  VÄRSKE ÕHK - Andrea Roberti (kaasrežissöör / stsenarist)
16:00  Kinomaja  MÜÜMISE KUNST - Jaak Kilmi (režissöör)
16:00  Vene Kultuurikeskus ARMASTATUD LJUBLJANAIva Krajnc (näitleja)
17:00 Sõprus HOMMIKUSÖÖK PLUUTOL  - Ruth Negga (näitleja)
18:00  Kumu auditoorium  ALICE - Nuno Lopes (näitleja)
18:30 Vene Kultuurikeskus UNISTUSSergei Snežkin (režissöör)
19:00 Kosmos II ÜKSTEIST MEEST VÄLJAKULBjörn Hlynur Haraldsson (näitleja)
20:00 Kumu auditoorium  VÕLANÕUDJA - Feliks Falk (režissöör)
22:00 Kumu auditoorium SINA OLEN MINAKristijonas Vildziunas (režissöör), Uljana Kim (produtsent)

Kolmapäev, 6. detsember
16:00 Kinomaja MARIA TEATRI FANTOOMID - Marianna Kaat (režissöör)
17:30 Kinomaja SINIMÄED - Raimo Jõerand (režissöör)
18:00 Vene Kultuurikeskus PAVLOVI KOERKatja Šagalova (režissöör)
19:00 Kinomaja  PINGPONG - Meike Hauck (stsenarist)
20:00 Kosmos II PEATAGE EMA TERESA!Gabriella Hamori (näitleja)
21:00 Kinomaja  KOER, LENNUK JA LAULUPIDU - Laila Pakalnina (režissöör)
21:30 Teater NO99  ÜKSTEIST MEEST VÄLJAKULBjörn Hlynur Haraldsson (näitleja)
22:00 Kumu auditoorium ARMASTATUD LJUBLJANAIva Krajnc (näitleja)
22:00  Vene Kultuurikeskus  VÕLANÕUDJA - Feliks Falk (režissöör)
22:30 Kosmos II  LUMIVALGEKECarlos Leal (näitleja)
23:00 Sõprus  WHOLETRAIN - Florian Gaag (režissöör)

Neljapäev, 7. detsember
16:00 Vene Teater  PINGPONG - Meike Hauck (stsenarist)
17:00 Kosmos II PAVLOVI KOERKatja Šagalova (režissöör)
19:00 Von Krahli Teater TAVALISED VALIMISED - kohal on režissöör Juri Khastševatski
21:30 Kinomaja  KÕRINI! - Peeter Simm (režissöör)


Reede, 8. detsember
16:00 Kinomaja RUUDI - Katrin Laur (režissöör)
19:15 Von Krahli Teater  VABADUS KAALUKAUSILMircea Chistruga, Mihai Poiatãi (režissöörid)
20:00 Vene Teater  POJAD - Erik Richter Strand (režissöör)

Laupäev, 9. detsember
16:00 Kumu auditoorium  KIHLVEOKORRALDAJA - Jeffrey Jeturian (režissöör)
18:00 Kumu auditoorium  NAGU KÕIK TEISED - Pierre-Paul Renders (režissöör)
18:30 Sõprus  POJAD - Erik Richter Strand (režissöör)
19:00 Vene Teater  ÄÄRELINNA TULED - Maria Järvenhelmi (näitleja)
19:00 Von Krahli Teater DIKTAATORI KUKUTAMINE - filmi kommenteerib ajakirjanik ja Balkani spetsialist Krister Paris
22:30 Sõprus  ISOLEERITUD - Eric Francés Reig (näitleja)











prg. mart kalmo | Netv Lemnu