Kumu dokumentaal
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
27.03.2007
Eesti nukufilmi rajaja lahkumine »

21.03.2007
T腘A - Briti horrori eri Kinomajas »

15.03.2007
H誇F tuleb taas! »


P諪FI POSTILJON
PÖFFi postiljon
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


Neljap鋏v, 23.11.2006
   » 00:00 POJAD (Viljandi Rubiin)
Reede, 24.11.2006
   » 1401 20:00 HUNTIDE SELTSIS (Vene Teater)
   » 1402 22:15 NUTUM腘G (Vene Teater)
Laup鋏v, 25.11.2006
   » 4001 16:00 A-Filmi joonisfilmid - Just Filmi avamine (Eesti Nukuteater)
   » 1403 16:00 HOMMIKUS种K PLUUTOL (Vene Teater)
   » 4015 18:00 NOORED, RUMALAD JA ARMASTUST T腎S (Eesti Nukuteater)
   » 4017 20:00 TOMMY P誖GU (Eesti Nukuteater)
   » 4036 20:00 KARM V腞K (Kinomaja)
   » 1404 20:00 MONA LISA (Vene Teater)
   » 4019 22:00 VIIETEISTK躆NES S躈NIP腅V (Kinomaja)
   » 1405 22:15 INTERVJUU VAMPIIRIGA (Vene Teater)
P黨ap鋏v, 26.11.2006
   » 4002 17:00 Eesti nukufilmide eriprogramm (Eesti Nukuteater)
   » 4004 18:00 KOLM MUSKET腞I (Eesti Nukuteater)
   » 4020 18:00 VIIETEISTK躆NES S躈NIP腅V (Kinomaja)
   » 4037 20:00 TAIFUUN JA P腎KE (Kinomaja)
   » 4003 20:00 Euroopa l黨ianimafilmid lastele (Eesti Nukuteater)
   » 4021 22:00 奛ITSLIPARADIIS (Kinomaja)
Esmasp鋏v, 27.11.2006
   » 4005 16:00 ZAINA: ATLASE M腉EDE RATSANIK (Eesti Nukuteater)
   » 4006 18:00 METSIKUD TIBUD (Eesti Nukuteater)
   » 4038 18:00 KURIKUULSUS (Kinomaja)
   » 4018 20:00 TOMMY P誖GU (Kinomaja)
   » 4022 22:00 UNISTUSTE MAA (Kinomaja)
Teisip鋏v, 28.11.2006
   » 4007 16:00 LAPISLAZULI: KARU SILMAD (Eesti Nukuteater)
   » 4008 18:00 ME SAAME SELLEST 躄E (Eesti Nukuteater)
   » 4039 18:00 LEGEND CHRISTIAN HOSOIST (Kinomaja)
   » 4016 20:00 NOORED, RUMALAD JA ARMASTUST T腎S (Kinomaja)
   » 4023 20:00 PILV (Eesti Nukuteater)
Kolmap鋏v, 29.11.2006
   » 4009 16:00 MINU NIMI ON ELISABETH (Eesti Nukuteater)
   » 4010 18:00 MINU NIMI ON EUGEN (Eesti Nukuteater)
   » 4024 18:00 PILV (Kinomaja)
   » 4040 20:00 KAON KUI V腖K (Kinomaja)
   » 4026 20:00 EI IIAL ENAM NAGU ENNE (Eesti Nukuteater)
   » 4025 22:00 NOOR MEES (Kinomaja)
Neljap鋏v, 30.11.2006
   » 4011 16:00 POBBY JA DINGAN (Eesti Nukuteater)
   » 4012 18:00 OLEN KAKSTEIST JA PEAN VEEL VASTU (Eesti Nukuteater)
   » 4027 18:00 EI IIAL ENAM NAGU ENNE (Kinomaja)
   » 4041 20:00 KAUNITAR JA KODUTU (Kinomaja)
   » 4028 20:00 S誌DUTUNNID (Eesti Nukuteater)
   » 4030 22:00 NELI N腄ALAT JUUNIS (Kinomaja)
Reede, 01.12.2006
   » 4013 16:00 MINA OLEN (Eesti Nukuteater)
   » 5001 16:00 IMELAPS (Tartu Jaani kirik)
   » 1012 17:00 SEEP (Kosmos 2)
   » 1008 17:30 TUUL, MIS SASIB ODRAP誏DU (Kosmos 1)
   » 4031 18:00 KUU LAPSED (Eesti Nukuteater)
   » 4029 18:00 S誌DUTUNNID (Kinomaja)
   » 1003 18:00 RAHVUSE S躈D (Von Krahli Teater)
   » 1005 18:00 OLI NII V誌 EI OLNUD? (Kumu auditoorium)
   » 1016 18:00 SUVI BERLIINIS (Sõprus)
   » 18:00 LIIVAST MAJA (Viljandi Rubiin)
   » 5005 18:30 ROCK THE BELLS (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1001 19:00 LAULEV REVOLUTSIOON (Vene Teater)
   » 1013 19:00 H哪 V誐M, HALB V誐M (Kosmos 2)
   » 4042 20:00 WASSUP ROCKERS (Kinomaja)
   » 4032 20:00 SUPER SUURED INIMESED (Eesti Nukuteater)
   » 1006 20:00 OPERA JAWA (Kumu auditoorium)
   » 1009 20:00 BABA AUTOD (Kosmos 1)
   » 1017 20:30 T誙SUVETEMAA (Sõprus)
   » 1004 21:00 VAIKELU (Von Krahli Teater)
   » 5006 21:00 ELUKINDLUSTAJA (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1014 21:30 SULUSEIS (Kosmos 2)
   » 4034 22:00 SEITSE NEITSIT (Kinomaja)
   » 1007 22:00 PAANI LAB躌INT (Kumu auditoorium)
   » 1010 22:00 TEE GUANTANAMOSSE (Kosmos 1)
   » 1002 22:30 PARIIS, MA ARMASTAN SIND (Vene Teater)
   » 1018 23:00 13 TZAMETI (Sõprus)
   » 1015 23:30 ANDESTAMATU (Kosmos 2)
   » 1011 23:59 AURA (Kosmos 1)
Laup鋏v, 02.12.2006
   » 13:00 KARM V腞K (J鮤vi Amadeus)
   » 13:30 MA EI TAHA MAGADA 躃SI (Kosmos 2)
   » 1019 14:00 POBBY JA DINGAN (Vene Teater)
   » 1031 14:00 NUTMISE KUNST (Kumu auditoorium)
   » 1036 14:00 T誙SUVETEMAA (Kosmos 1)
   » 1046 14:00 SHERRYBABY (Sõprus)
   » 15:00 KARM V腞K (Narva Kultuurikeskus Rugodiv)
   » 4014 16:00 REBASEKUTSIKAS HELEN (Eesti Nukuteater)
   » 1020 16:00 PRINTSESS (Vene Teater)
   » 1027 16:00 SULUSEIS (Vene Kultuurikeskus)
   » 1032 16:00 GAAS (Kumu auditoorium)
   » 1047 16:00 UUS KOGEMUS (Sõprus)
   » 1037 16:30 ZULU (Kosmos 1)
   » 1042 16:30 HOMME HOMMIKUL (Kosmos 2)
   » 16:30 POJAD (Viljandi Rubiin)
   » 1024 17:00 ELUKINDLUSTAJA (Von Krahli Teater)
   » 4033 18:00 SUPER SUURED INIMESED (Kinomaja)
   » 4043 18:00 K誌K N腍TAMATUD LAPSED (Eesti Nukuteater)
   » 1021 18:00 ET TAEVASSE P哪SEDA, TULEB K誌GEPEALT SURRA (Vene Teater)
   » 1028 18:00 EUFOORIA (Vene Kultuurikeskus)
   » 1033 18:00 SUUST SUHU (Kumu auditoorium)
   » 1048 18:00 AVIDA (Sõprus)
   » 18:30 KIHLVEOKORRALDAJA (Kosmos 2)
   » 1025 19:00 SEDA FILMI POLE VEEL HINNATUD (Von Krahli Teater)
   » 19:00 KAOTATUD LINN (Narva Kultuurikeskus Rugodiv)
   » 1038 19:30 SHINOBI (Kosmos 1)
   » 4044 20:00 WHOLETRAIN (Kinomaja)
   » 1022 20:00 LAHTIKISTUD MEES (Vene Teater)
   » 1029 20:00 TSOTSI (Vene Kultuurikeskus)
   » 1034 20:00 THE BANG BANG (Kumu auditoorium)
   » 1049 20:00 ANDESTAMATU (Sõprus)
   » 1044 20:30 KONTAKT (Kosmos 2)
   » 1026 21:00 SAUNDI KUNINGANNAD (Von Krahli Teater)
   » 5007 21:00 VALGUSE K腡TE (Tartu Jaani kirik)
   » 1030 22:00 AURA (Vene Kultuurikeskus)
   » 1035 22:00 HULLUS (Kumu auditoorium)
   » 1039 22:00 KUULSUSE RAJAD (Kosmos 1)
   » 1408 22:00 HOMMIKUS种K PLUUTOL (Kinomaja)
   » 1023 22:30 MINA JA SINA JA K誌K MEIE TUTTAVAD (Vene Teater)
   » 1045 22:30 JAOTATUD TAEVAS (Kosmos 2)
   » 1050 22:30 GLASTONBURY (Sõprus)
   » 5008 23:00 KINO, ASPIRIIN JA RAISAKOTKAD (Tartu Jaani kirik)
   » 1040 23:59 P哪STKE JIMMY (Kosmos 1)
P黨ap鋏v, 03.12.2006
   » 13:00 K誌K N腍TAMATUD LAPSED (J鮤vi Amadeus)
   » 1082 13:30 RAKETT - MAURICE RICHARDI LUGU (Kosmos 2)
   » 1051 14:00 EUFOORIA (Vene Teater)
   » 1056 14:00 PUHTAD S蹹AMED (Teater NO99)
   » 1072 14:00 KELLE RIDADES SEISAD? (Kumu auditoorium)
   » 1077 14:00 REBASEKUTSIKAS HELEN (Kosmos 1)
   » 1087 14:00 TEE GUANTANAMOSSE (Sõprus)
   » 14:00 MAAILMA KIIREIM INDIAANLANE (Narva Kultuurikeskus Rugodiv)
   » 14:00 MINU NIMI ON EUGEN (Viljandi Rubiin)
   » 5035 14:30 MILAREPA (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1057 15:30 AJARATAS (Teater NO99)
   » 1073 15:30 N腍TAMATUD LAINED (Kumu auditoorium)
   » 1052 16:00 MEHED T种L (Vene Teater)
   » 1063 16:00 LEIUTAJATEK躄A LOTTE (Kinomaja)
   » 1068 16:00 GRBAVICA (Vene Kultuurikeskus)
   » 1083 16:00 ISAND (Kosmos 2)
   » 1088 16:00 N腛S誏TLANE (Sõprus)
   » 1078 16:30 TEISTE ELU (Kosmos 1)
   » 5011 16:30 VAIKELU (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 16:30 SCANNER DARKLY (Viljandi Rubiin)
   » 1058 17:30 UUS KOGEMUS (Teater NO99)
   » 1064 17:30 AHLAAM (Kinomaja)
   » 1053 18:00 M腘GIDES OHVRIT (Vene Teater)
   » 1069 18:00 PAKSEM KUI VESI (Vene Kultuurikeskus)
   » 1074 18:00 LAHTIKISTUD MEES (Kumu auditoorium)
   » 1089 18:00 TUUL, MIS SASIB ODRAP誏DU (Sõprus)
   » 1084 18:30 AGULIV腉IVALD (Kosmos 2)
   » 1061 19:00 ELUKINDLUSTAJA (Von Krahli Teater)
   » 1079 19:00 KOLONEL BLIMPI ELU JA SURM (Kosmos 1)
   » 5012 19:00 CARLA NIMEKIRI (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 19:00 KAOTATUD LINN (J鮤vi Amadeus)
   » 19:00 K誌K N腍TAMATUD LAPSED (Narva Kultuurikeskus Rugodiv)
   » 1059 19:30 MA EI TAHA MAGADA 躃SI (Teater NO99)
   » 1054 20:00 KELNER (Vene Teater)
   » 1070 20:00 ET TAEVASSE P哪SEDA, TULEB K誌GEPEALT SURRA (Vene Kultuurikeskus)
   » 1065 20:00 VAIKELU NAISEGA (Kinomaja)
   » 1075 20:00 MIDAGI 誑NETAOLIST (Kumu auditoorium)
   » 1085 20:30 KIRGASTUMINE GARANTEERITUD (Kosmos 2)
   » 1090 20:30 SEEP (Sõprus)
   » 1062 21:00 ROCK THE BELLS (Von Krahli Teater)
   » 1066 21:00 MIDDENDORFFI J腖GEDES (Kinomaja)
   » 5009 21:00 HOTELL HARABATI (Tartu Jaani kirik)
   » 5013 21:00 LEGEND CHRISTIAN HOSOIST (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1055 22:00 AEG (Vene Teater)
   » 1060 22:00 PAANI LAB躌INT (Teater NO99)
   » 1071 22:00 SEITSE M照KA (Vene Kultuurikeskus)
   » 1076 22:00 奛ITSLIPARADIIS (Kumu auditoorium)
   » 1080 22:00 THE BANG BANG (Kosmos 1)
   » 1067 22:30 KOERAKUUT (Kinomaja)
   » 1091 22:30 H哪 V誐M, HALB V誐M (Sõprus)
   » 1086 23:00 NELI MINUTIT (Kosmos 2)
   » 5010 23:00 GR諲HOLMI MEETOD (Tartu Jaani kirik)
   » 1081 23:59 PRINTSESS (Kosmos 1)
Esmasp鋏v, 04.12.2006
   » 1117 15:00 MULLE MEELDIB T种TADA (Kosmos 2)
   » 1122 15:00 KAUNITAR JA KODUTU (Sõprus)
   » 1112 15:30 TSOTSI (Kosmos 1)
   » 1092 16:00 SUUST SUHU (Vene Teater)
   » 1100 16:00 IGAVESE ARMASTUSE S誅ALANE (Kinomaja)
   » 1104 16:00 KUI P种RDUB TEE... (Vene Kultuurikeskus)
   » 1108 16:00 HOMME HOMMIKUL (Kumu auditoorium)
   » 5014 16:00 SUUR FINAAL (Tartu Jaani kirik)
   » 5018 16:30 KIRGASTUMINE GARANTEERITUD (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1097 17:00 SAUNDI KUNINGANNAD (Von Krahli Teater)
   » 1118 17:00 KIHLVEOKORRALDAJA (Kosmos 2)
   » 1123 17:00 MEHED T种L (Sõprus)
   » 1113 17:30 P腞AST PULMI (Kosmos 1)
   » 1101 18:00 NELI N腄ALAT JUUNIS (Kinomaja)
   » 1109 18:00 PAVEE LACKEEN: R腘DAJAD (Kumu auditoorium)
   » 5015 18:00 VESI (Tartu Jaani kirik)
   » 1093 18:00 SINA OLEN MINA (Vene Teater)
   » 18:00 MINA JA SINA JA K誌K MEIE TUTTAVAD (Viljandi Rubiin)
   » 1105 18:30 M腘GIDES OHVRIT (Vene Kultuurikeskus)
   » 1124 18:30 P哪STKE JIMMY (Sõprus)
   » 1098 19:00 KURIKUULSUS (Von Krahli Teater)
   » 1119 19:00 HOIA AKNAST EEMALE (Kosmos 2)
   » 5019 19:00 VENEMAA/T奅T奅ENIA - TEISITIM誘LEJATE H哪LED (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 5019 19:00 VABADUS KAALUKAUSIL (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 19:00 POLUMGLA (J鮤vi Amadeus)
   » 19:00 UNISTUS (Narva Kultuurikeskus Rugodiv)
   » 1094 20:00 TUMESININEPEAAEGUMUST (Vene Teater)
   » 1114 20:00 AVIDA (Kosmos 1)
   » 1110 20:00 V腞SKE 誋K (Kumu auditoorium)
   » 1102 20:30 T蹾IRAND (Kinomaja)
   » 1106 20:30 PUHTAD S蹹AMED (Vene Kultuurikeskus)
   » 1125 20:30 M种DA SERVA (Sõprus)
   » 5016 20:30 POOLNELSON (Tartu Jaani kirik)
   » 1099 21:00 V誖RATU! HOMOFILMI AJALUGU (Von Krahli Teater)
   » 5020 21:00 PERVERDI KINOJUHT (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1096 21:30 LUMIVALGEKE (Teater NO99)
   » 1095 22:00 S躈DROOMID JA SAJAND (Vene Teater)
   » 1103 22:00 ALICE (Kinomaja)
   » 1111 22:00 K誌GE K誖GEM 躄EMUS (Kumu auditoorium)
   » 1115 22:00 TRANSAMERICA (Kosmos 1)
   » 1107 22:30 INETUD LUIGED (Vene Kultuurikeskus)
   » 1126 22:30 KELNER (Sõprus)
   » 5017 22:30 PEATAGE EMA TERESA! (Tartu Jaani kirik)
   » 1121 23:00 AGATA JA TORM (Kosmos 2)
   » 1116 23:59 躃SKI KEHA POLE T腎USLIK (Kosmos 1)
Teisip鋏v, 05.12.2006
   » 1131 15:00 V腞SKE 誋K (Teater NO99)
   » 1150 15:00 BABA AUTOD (Kosmos 2)
   » 1155 15:00 TUMESININEPEAAEGUMUST (Sõprus)
   » 1146 15:30 IMELAPS (Kosmos 1)
   » 1127 16:00 MINU NIMI ON ELISABETH (Vene Teater)
   » 1135 16:00 M苘MISE KUNST (Kinomaja)
   » 1139 16:00 ARMASTATUD LJUBLJANA (Vene Kultuurikeskus)
   » 5021 16:00 MIDAGI 誑NETAOLIST (Tartu Jaani kirik)
   » 5025 16:30 COCA: RAHUTUVI T奅T奅ENIAST (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1133 17:00 SEE ON KARMA (Von Krahli Teater)
   » 1151 17:00 GAAS (Kosmos 2)
   » 1156 17:00 HOMMIKUS种K PLUUTOL (Sõprus)
   » 1128 18:00 REEKVIEM (Vene Teater)
   » 1136 18:00 TAIFUUN JA P腎KE (Kinomaja)
   » 1143 18:00 ALICE (Kumu auditoorium)
   » 1147 18:00 蹾E ALLVEELAEVA LUGU (Kosmos 1)
   » 5022 18:00 TSOTSI (Tartu Jaani kirik)
   » 5026 18:00 RAHVUSE S躈D (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 18:00 PARIIS, MA ARMASTAN SIND (Viljandi Rubiin)
   » 1140 18:30 UNISTUS (Vene Kultuurikeskus)
   » 1160 19:00 TABAMATA IME (Von Krahli kino)
   » 1152 19:00 躃STEIST MEEST V腖JAKUL (Kosmos 2)
   » 19:00 MAAILMA KIIREIM INDIAANLANE (J鮤vi Amadeus)
   » 19:00 POLUMGLA (Narva Kultuurikeskus Rugodiv)
   » 1157 19:30 S躈DROOMID JA SAJAND (Sõprus)
   » 1129 20:00 4,6 MILJARDIT AASTAT ARMASTUST (Vene Teater)
   » 1137 20:00 PS蹾HOTERROR (Kinomaja)
   » 1145 20:00 V誏AN誙DJA (Kumu auditoorium)
   » 5023 20:00 PAKSEM KUI VESI (Tartu Jaani kirik)
   » 1134 21:00 AMEERIKA LAHUSRIIGID (Von Krahli Teater)
   » 1141 21:00 KELLE RIDADES SEISAD? (Vene Kultuurikeskus)
   » 1153 21:00 KIRGASTUMINE GARANTEERITUD (Kosmos 2)
   » 5027 21:00 V誖RATU! HOMOFILMI AJALUGU (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1132 21:30 INETUD LUIGED (Teater NO99)
   » 1158 21:30 LANGEDES (Sõprus)
   » 1130 22:00 HULLUS (Vene Teater)
   » 1144 22:00 SINA OLEN MINA (Kumu auditoorium)
   » 1148 22:00 VALGUSE K腡TE (Kosmos 1)
   » 22:00 K誐ULUGU (Tartu Jaani kirik)
   » 1138 22:30 KULDRANNAKE (Kinomaja)
   » 1142 22:30 MA EI TAHA MAGADA 躃SI (Vene Kultuurikeskus)
   » 1154 23:00 SUVEPALEE (Kosmos 2)
   » 1159 23:30 13 TZAMETI (Sõprus)
   » 5040 23:45 GR諲HOLMI MEETOD (Tartu Jaani kirik)
   » 1149 23:59 SHORTBUS (Kosmos 1)
Kolmap鋏v, 06.12.2006
   » 1165 15:00 P誙APERIOOD (Teater NO99)
   » 1185 15:00 ARMASTUSE PEEN KUNST (Kosmos 2)
   » 1189 15:00 ELSA JA FRED (Sõprus)
   » 1181 15:30 TALVES誅A (Kosmos 1)
   » 1161 16:00 NOOR MEES (Vene Teater)
   » 1169 16:00 MARIA TEATRI FANTOOMID (Kinomaja)
   » 1174 16:00 RITSIKAD (Vene Kultuurikeskus)
   » 5028 16:00 MINA OLEN (Tartu Jaani kirik)
   » 5032 16:30 SEE ON KARMA (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1167 17:00 PERVERDI KINOJUHT (Von Krahli Teater)
   » 1190 17:00 REEKVIEM (Sõprus)
   » 1170 17:30 SINIM腅D (Kinomaja)
   » 1186 17:30 OPERA JAWA (Kosmos 2)
   » 1162 18:00 V腎KESED PUNASED LILLED (Vene Teater)
   » 1175 18:00 PAVLOVI KOER (Vene Kultuurikeskus)
   » 1178 18:00 LANGEDES (Kumu auditoorium)
   » 5029 18:00 KONTAKT (Tartu Jaani kirik)
   » 18:00 KUI P种RDUB TEE... (Viljandi Rubiin)
   » 5033 18:30 PROSTITUTSIOON LOORI VARJUS (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 5033 18:30 BYE BYE HAVANA (H躒ASTI HAVANNA) (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1171 19:00 PINGPONG (Kinomaja)
   » 1182 19:00 BUDDHA (Kosmos 1)
   » 1191 19:00 T苘TU MEES (Sõprus)
   » 19:00 KLIMT (J鮤vi Amadeus)
   » 19:00 EUFOORIA (Narva Kultuurikeskus Rugodiv)
   » 1163 20:00 ERAVALDUS (Vene Teater)
   » 1168 20:00 VAIKELU (Von Krahli Teater)
   » 1177 20:00 KURED LENDAVAD (Vene Kultuurikeskus)
   » 1179 20:00 ISOLEERITUD (Kumu auditoorium)
   » 1187 20:00 PEATAGE EMA TERESA! (Kosmos 2)
   » 5030 20:00 NELI MINUTIT (Tartu Jaani kirik)
   » 1172 21:00 KOER, LENNUK JA LAULUPIDU (Kinomaja)
   » 1192 21:00 4,6 MILJARDIT AASTAT ARMASTUST (Sõprus)
   » 5034 21:00 KELLE RIDADES SEISAD? (Tartu Lutsu Teatrimaja Genialistide klubi)
   » 1166 21:30 躃STEIST MEEST V腖JAKUL (Teater NO99)
   » 1183 21:30 GR諲HOLMI MEETOD (Kosmos 1)
   » 1176 22:00 V誏AN誙DJA (Vene Kultuurikeskus)
   » 1180 22:00 ARMASTATUD LJUBLJANA (Kumu auditoorium)
   » 1164 22:30 TAKSIDERMIA (Vene Teater)
   » 1173 22:30 PAVEE LACKEEN: R腘DAJAD (Kinomaja)
   » 1188 22:30 LUMIVALGEKE (Kosmos 2)
   » 5031 22:30 K誌GE K誖GEM 躄EMUS (Tartu Jaani kirik)
   » 1193 23:00 WHOLETRAIN (Sõprus)
   » 1184 23:59 POOLNELSON (Kosmos 1)
Neljap鋏v, 07.12.2006
   » 1198 15:00 HULLEM NEIST HULLUDEST (Teater NO99)
   » 1218 15:00 HOTELL HARABATI (Kosmos 2)
   » 1223 15:00 V腎KESED PUNASED LILLED (Sõprus)
   » 1194 16:00 PINGPONG (Vene Teater)
   » 1203 16:00 MIKK (Kinomaja)
   » 1207 16:00 OLI NII V誌 EI OLNUD? (Vene Kultuurikeskus)
   » 1211 16:00 PLAY (Kumu auditoorium)
   » 1214 16:00 SUUR FINAAL (Kosmos 1)
   » 16:00 LAPISLAZULI: KARU SILMAD (K鋜dla Kultuurikeskus)
   » 1200 17:00 COCA: RAHUTUVI T奅T奅ENIAST (Von Krahli Teater)
   » 1219 17:00 PAVLOVI KOER (Kosmos 2)
   » 1224 17:00 TAKSIDERMIA (Sõprus)
   » 1204 17:30 ZAINA: ATLASE M腉EDE RATSANIK (Kinomaja)
   » 1195 18:00 TAGASIN誙DJA (Vene Teater)
   » 1208 18:00 POLUMGLA (Vene Kultuurikeskus)
   » 1212 18:00 L种K, MILLE MU S蹹A VAHELE J腡TIS (Kumu auditoorium)
   » 1215 18:00 LILLEDE ORG (Kosmos 1)
   » 18:00 HULLUS (Viljandi Rubiin)
   » 18:00 HULLUS (Viljandi Rubiin)
   » 1201 19:00 TAVALISED VALIMISED! (Von Krahli Teater)
   » 1220 19:00 TULE L腍EMALE (Kosmos 2)
   » 1225 19:00 ELU KORDUSTES: MEGACITIES RMX (Sõprus)
   » 1205 19:30 CONFETTI (Kinomaja)
   » 20:00 AEG (K鋜dla Kultuurikeskus)
   » 1196 20:30 R誋KKONNAD (Vene Teater)
   » 1209 20:30 MULLE MEELDIB T种TADA (Vene Kultuurikeskus)
   » 1202 21:00 SEDA FILMI POLE VEEL HINNATUD (Von Krahli Teater)
   » 1216 21:00 VABA TAHE (Kosmos 1)
   » 1221 21:00 4:30 (Kosmos 2)
   » 1226 21:00 KOERAKUUT (Sõprus)
   » 5041 21:00 P腞AST PULMI (Tartu Jaani kirik)
   » 1199 21:30 JAOTATUD TAEVAS (Teater NO99)
   » 1206 21:30 K誖INI! (Kinomaja)
   » 21:30 CHERBOURGI VIHMAVARJUD ()
   » 1213 22:00 PS蹾HOTERROR (Kumu auditoorium)
   » 1197 22:30 PEREKONNAS誃ER (Vene Teater)
   » 1210 22:30 N腍TAMATUD LAINED (Vene Kultuurikeskus)
   » 1222 23:00 KONTEINER (Kosmos 2)
   » 1227 23:00 ERAVALDUS (Sõprus)
   » 5042 23:00 KNUD RASMUSSENI P腅VIKUD (Tartu Jaani kirik)
   » 1217 23:59 WASSUP ROCKERS (Kosmos 1)
Reede, 08.12.2006
   » 1232 15:00 PUNANE TEE (Teater NO99)
   » 1252 15:00 NUTMISE KUNST (Kosmos 2)
   » 1257 15:00 OLEN KAKSTEIST JA PEAN VEEL VASTU (Sõprus)
   » 1228 16:00 MAXIMO OLIVEROSE 誌TSEAEG (Vene Teater)
   » 1239 16:00 RUUDI (Kinomaja)
   » 1244 16:00 N腛S誏TLANE (Kumu auditoorium)
   » 1251 16:00 PORK CHOP HILL (Kosmos 1)
   » 16:00 NOOR MEES (K鋜dla Kultuurikeskus)
   » 1234 17:00 PROSTITUTSIOON LOORI VARJUS (Von Krahli Teater)
   » 1234 17:00 BYE BYE HAVANA (H躒ASTI HAVANNA) (Von Krahli Teater)
   » 1253 17:00 KINO, ASPIRIIN JA RAISAKOTKAD (Kosmos 2)
   » 1258 17:00 R誋KKONNAD (Sõprus)
   » 1229 18:00 MEELETU (Vene Teater)
   » 1240 18:00 SUVEPALEE (Kinomaja)
   » 1245 18:00 ELEMENTAAROSAKESED (Kumu auditoorium)
   » 1248 18:00 SELTSIMEES PEDERSEN (Kosmos 1)
   » 1254 19:00 T种POSTIL (Kosmos 2)
   » 1259 19:00 PEREKONNAS誃ER (Sõprus)
   » 1236 19:15 VENEMAA/T奅T奅ENIA - TEISITIM誘LEJATE H哪LED (Von Krahli Teater)
   » 1236 19:15 VABADUS KAALUKAUSIL (Von Krahli Teater)
   » 1230 20:00 POJAD (Vene Teater)
   » 1246 20:00 KAIMAN (Kumu auditoorium)
   » 20:00 MINA JA SINA JA K誌K MEIE TUTTAVAD (K鋜dla Kultuurikeskus)
   » 1241 20:30 TAGASIN誙DJA (Kinomaja)
   » 1249 20:30 HIRVEK躎T (Kosmos 1)
   » 1238 21:00 AMEERIKA LAHUSRIIGID (Von Krahli Teater)
   » 1255 21:00 H躒ASTI FALKENBERG (Kosmos 2)
   » 1260 21:00 KUIDAS MA MAAILMA L誔PU T腍ISTASIN (Sõprus)
   » 1233 21:30 K誐ULUGU (Teater NO99)
   » 1243 21:30 CHERBOURGI VIHMAVARJUD (Vene Kultuurikeskus)
   » 1231 22:00 LIIVAST MAJA (Vene Teater)
   » 1247 22:00 KAKS VARUM腘GIJAT (Kumu auditoorium)
   » 1242 22:30 T苘TU MEES (Kinomaja)
   » 1256 23:00 TRANSAMERICA (Kosmos 2)
   » 1261 23:00 SEITSE NEITSIT (Sõprus)
   » 1250 23:59 ISAND (Kosmos 1)
Laup鋏v, 09.12.2006
   » 1269 13:00 4:30 (Kinomaja)
   » 1262 14:00 KUU LAPSED (Vene Teater)
   » 1272 14:00 LILLEDE ORG (Vene Kultuurikeskus)
   » 1276 14:00 GRBAVICA (Kumu auditoorium)
   » 1281 14:00 KAOTATUD LINN (Kosmos 1)
   » 1286 14:00 ARVUKAD UNISTUSED (Kosmos 2)
   » 1291 14:00 MAXIMO OLIVEROSE 誌TSEAEG (Sõprus)
   » 1270 15:00 SELTSIMEES PEDERSEN (Kinomaja)
   » 1287 15:30 SEITSE M照KA (Kosmos 2)
   » 1263 16:00 SHERRYBABY (Vene Teater)
   » 1277 16:00 KIHLVEOKORRALDAJA (Kumu auditoorium)
   » 1292 16:00 K誌K N腍TAMATUD LAPSED (Sõprus)
   » 16:00 KOLM MUSKET腞I (K鋜dla Kultuurikeskus)
   » 1266 17:00 VALGEVENE DEKAMERON (Von Krahli Teater)
   » 1273 17:00 MAAILMA KIIREIM INDIAANLANE (Vene Kultuurikeskus)
   » 1282 17:00 K誌GE K誖GEM 躄EMUS (Kosmos 1)
   » 1271 17:30 PARIM OSA NOORUSEST (Kinomaja)
   » 1278 18:00 NAGU K誌K TEISED (Kumu auditoorium)
   » 1288 18:30 PUNANE TEE (Kosmos 2)
   » 1293 18:30 POJAD (Sõprus)
   » 1264 19:00 哪RELINNA TULED (Vene Teater)
   » 1267 19:00 DIKTAATORI KUKUTAMINE (Von Krahli Teater)
   » 1283 19:00 KAON KUI V腖K (Kosmos 1)
   » 1274 19:30 VESI (Vene Kultuurikeskus)
   » 1279 20:00 BUDDHA (Kumu auditoorium)
   » 20:00 ELSA JA FRED (K鋜dla Kultuurikeskus)
   » 1294 20:30 UNISTUSTE MAA (Sõprus)
   » 1268 21:00 CARLA NIMEKIRI (Von Krahli Teater)
   » 1289 21:00 AGULIV腉IVALD (Kosmos 2)
   » 1284 21:30 PARIIS, MA ARMASTAN SIND (Kosmos 1)
   » 21:30 CHERBOURGI VIHMAVARJUD (J鮤vi Amadeus)
   » 1275 22:00 KLIMT (Vene Kultuurikeskus)
   » 1265 22:30 CONFETTI (Vene Teater)
   » 1280 22:30 ELU KORDUSTES: MEGACITIES RMX (Kumu auditoorium)
   » 1295 22:30 ISOLEERITUD (Sõprus)
   » 1290 23:00 AMEERIKA HARDCORE (Kosmos 2)
   » 1285 23:59 SCANNER DARKLY (Kosmos 1)
P黨ap鋏v, 10.12.2006
   » 1305 13:00 AGATA JA TORM (Kinomaja)
   » 1322 13:30 PLAY (Kosmos 2)
   » 1296 14:00 NAGU K誌K TEISED (Vene Teater)
   » 1300 14:00 H躒ASTI FALKENBERG (Teater NO99)
   » 1310 14:00 KNUD RASMUSSENI P腅VIKUD (Vene Kultuurikeskus)
   » 1314 14:00 SANKARA (Kumu auditoorium)
   » 1318 14:00 ELEMENTAAROSAKESED (Kosmos 1)
   » 1410 14:00 PARIIS, MA ARMASTAN SIND (Sõprus)
   » 1306 15:30 AMEERIKA HARDCORE (Kinomaja)
   » 1323 15:30 AHLAAM (Kosmos 2)
   » 1297 16:00 M种DA SERVA (Vene Teater)
   » 1301 16:00 RITSIKAD (Teater NO99)
   » 1315 16:00 T种POSTIL (Kumu auditoorium)
   » 1311 16:30 ARMASTUSE PEEN KUNST (Vene Kultuurikeskus)
   » 1319 16:30 HOMMIKUS种K PLUUTOL (Kosmos 1)
   » 1406 16:30 MILAREPA (Sõprus)
   » 1307 17:30 HOTELL HARABATI (Kinomaja)
   » 1302 18:00 TULE L腍EMALE (Teater NO99)
   » 1316 18:00 KUIDAS MA MAAILMA L誔PU T腍ISTASIN (Kumu auditoorium)
   » 1324 18:00 VABA TAHE (Kosmos 2)
   » 1298 18:30 MIDAGI 誑NETAOLIST (Vene Teater)
   » 1312 18:30 KAKS VARUM腘GIJAT (Vene Kultuurikeskus)
   » 1320 19:00 KAIMAN (Kosmos 1)
   » 1308 19:30 KONTEINER (Kinomaja)
   » 1303 20:00 ARVUKAD UNISTUSED (Teater NO99)
   » 1317 20:00 SUVI BERLIINIS (Kumu auditoorium)
   » 1299 21:00 L种K, MILLE MU S蹹A VAHELE J腡TIS (Vene Teater)
   » 1313 21:00 RAKETT - MAURICE RICHARDI LUGU (Vene Kultuurikeskus)
   » 1309 21:30 HULLEM NEIST HULLUDEST (Kinomaja)
   » 1321 21:30 GLASTONBURY (Kosmos 1)
   » 1325 21:30 躃SKI KEHA POLE T腎USLIK (Kosmos 2)
   » 1409 21:30 P腞AST PULMI (Sõprus)
   » 1304 22:00 SHORTBUS (Teater NO99)










prg. mart kalmo | Netv Lemnu