Kumu dokumentaal
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
27.03.2007
Eesti nukufilmi rajaja lahkumine »

21.03.2007
TÄNA - Briti horrori eri Kinomajas »

15.03.2007
HÕFF tuleb taas! »


PÖFFI POSTILJON
PÖFFi postiljon
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


10. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestival toimub 23. novembrist 10. detsembrini 2006 Tallinnas, Tartus, Viljandis, Narvas, Jõhvis ja Kärdlas.

Festival soovib tutvustada Eesti publikule maailma kino kogu tema
värvikuses, pakkudes vaimutoitu mitmele maitsele ja igale vanusele.

PÖFF koosneb põhiprogrammist ja kolmest alafestivalist:

1. põhiprogramm (1.-10. detsember) - rahvusvaheline võistlusprogramm "EurAasia" uutele filmidele Euroopast ja Aasiast. Lisaks ülevaade maailmakinost, auhinnatud filme teistelt festivalidelt, ulatuslik dokumentaalfilmide programm, filmitegija, -stuudio või -žanri retrospektiiv ning fookus ühe riigi filmitoodangule. Põhirõhk on traditsiooniliselt Euroopa filmidel.

2. animafilmide festival "Animated Dreams" (23.-26. november) - sisaldab võistlusprogrammi viimase 2 aasta lühianimatsioonidest, filmitegija retrospektiivi ja eriprogrammi ühe riigi animafilmidest.

3. Laste- ja noortefilmide festival "Just Film" (25. november - 2. detsember) - näitab lastefilme, noortefilme ning filmitegija või -žanri retrospektiivi.

4. Sleepwalkers’ Tudengifilmi Festival (26. november - 1. detsember) - võistlusprogrammis osalevad viimase 2 aasta lühifilmid (mängu-, dokumentaal- ja animafilmid); lisaks on kavas eriprogrammid.
 
PÖFFiga samal ajal toimub Baltic Event ning selle koostööturg, mille põhieesmärk on tutvustada rahvusvahelistele filmi- ja teleprofessionaalidele uusimaid Baltimaades valminud mängufilme ning filmitootmisvõimalusi.prg. mart kalmo | Netv Lemnu