Kumu dokumentaal
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
27.03.2007
Eesti nukufilmi rajaja lahkumine »

21.03.2007
TÄNA - Briti horrori eri Kinomajas »

15.03.2007
HÕFF tuleb taas! »


PÖFFI POSTILJON
PÖFFi postiljon
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


PIMEDATE ÖÖDE FILMIFESTIVALI LISASEANSID

PILETITE MÜÜK LISASEANSSIDELE ALGAB 8. DETS KELL 10.00 KÕIKIDES KINODES

REEDE, 9. DETSEMBER
Coca – Cola Plaza 6 saal

15:00 DALLAS PASHAMENDE / DALLAS AMONG US / Robert Adrian Pejo / Ungari-Saksamaa-Austria 2005 / 1.33 / H : E
17:00 ZUCKERIGA TÄISPANGALE / GO FOR ZUCKER! / Dani Levy / Saksamaa 2005 / 1.33 / De : E
19:00 TAEVANE LAHING / BATTLE IN HEAVEN / Carlos Reygadas / Mehhiko-Prantsusmaa 2005 / 1.38 / Esp : E
21:30 TROOPIKAHAIGUS / TROPICAL MALADY / Apichatpong Weerasethakul / Tai-Prantsusmaa 2004 / 1.58 / T : E



LAUPÄEV, 10. DETSEMBER
Coca – Cola Plaza 6 saal

13:00 MONGOOLIA PING PONG / MONGOLIAN PING PONG / Ning Hao / Hiina-Saksamaa 2004 / 1.42 / Mon : E
15:30 LOOMADE FARM / ANIMAL FARM / Joy Batchelor, John Halas / UK 1954 / 1.12 / E
17:30 ÜKS PÄEV IVAN DENISSOVITSI ELUST / ONE DAY IN THE LIFE OF IVAN DENISOVICH / Caspar Wrede / Norra-UK 1971 / 1.45 / E : N 20:30 HARDCORE / Dennis Iliadis / Kreeka 2004 / 1.40 / Gre : E
22:45 MASSÖÖR / THE MASSEUR / Brillante Mendoza / Filipiinid 2005 / 1.20 / Tag-Pa : E


PÜHAPÄEV, 11. DETSEMBER
Coca – Cola Plaza 1 saal

13:00 PÖIDLAIMEJA / THUMBSUCKER / Mike Mills / USA 2004 / 1.34 / E / Ee
15:30 MINU SUVEARMASTUS / MY SUMMER OF LOVE / Pawel Pawlikowski / UK 2004 / 1.26 / E / Ee
17:30 MINU INGEL / MY ANGEL / Serge Frydman / Prantsusmaa 2004 / 1.34 / F / Ee
19:30 FERPEKTNE KURITÖÖ / FERPECT CRIME / Alex de la Iglesia / Hispaania-Prantsusmaa 2004 / 1.45 / Esp : E / Ee
22:00 BMW ESITLEB: RENDIAUTO / BMW PRESENTS: THE HIRE / USA 2001-2002 / 1.31 / E

Coca – Cola Plaza 6 saal

14:00 U-CARMEN eKHAYELITSHA / Mark Dornford-May / LAV 2004 / 2.00 / Xh : E
16:30 TÜRGI GAMBIIT / TURKISH GAMBIT / Dzhanik Faiziyev / Venemaa 2005 / 2.09 / R-Tu-F-Bul
19:30 KIBEMAGUS ELU / A BITTERSWEET LIFE / Kim Ji-woon / Korea 2005 / 2.00 / Ko-R : E
22:00 TROOPIKAHAIGUS / TROPICAL MALADY / Apichatpong Weerasethakul / Tai-Prantsusmaa 2004 / 1.58 / T : E

KOSMOS1

14:00 CABOSEL KRIIPS PEAL / KILLING CABOS / Alejandro Lozano / Mehhiko 2004 / 1.34 / Esp : E
16:00 IZO / Takashi Miike / Jaapan 2004 / 2.08 / J-E : E
19:00 VIIMSED PÄEVAD / LAST DAYS / Gus Van Sant / USA 2005 / 1.37 / E : R
21:00 EROS / Michelangelo Antonioni, Steven Soderbergh, Wong Kar-wai / Itaalia-Prantsusmaa-Hiina-HK 2004 / 1.44 / E-It-Mn : E

SÕPRUS

13:00 PINGVIINIDE MARSS / MARCH OF THE PENGUINS / Luc Jacquet / Prantsusmaa 2005 / 1.25 / F : Ee-R
15:00 VARJATUD / HIDDEN / Michael Haneke / Austria-Prantsusmaa 2005 / 1.57 / F / Ee
17:30 FAKTOOTUM / FACTOTUM / Bent Hamer / Norra-USA 2005 / 1.33 / E / Ee-R
19:30 MURTUD LILLED / BROKEN FLOWERS / Jim Jarmusch / USA 2005 / 1.46 / E : Ee-R
21:30 VARJATUD / HIDDEN / Michael Haneke / Austria-Prantsusmaa 2005 / 1.57 / F / Ee











prg. mart kalmo | Netv Lemnu