Kumu dokumentaal
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
27.03.2007
Eesti nukufilmi rajaja lahkumine »

21.03.2007
TÄNA - Briti horrori eri Kinomajas »

15.03.2007
HÕFF tuleb taas! »


PÖFFI POSTILJON
PÖFFi postiljon
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


Diskussioon keelatud filmide üle 

Mart Laar ja välispoliitika ekspert Paul Goble väitlevad avalikul diskussioonil keelatud filmide üle.

Eriprogrammi "Kõige keelatumad" aitab lahti seletada laupäeval, 10. detsembril kell 12 Coca-Cola Plaza 4. saalis toimuv avalik väitlus. Seda viivad läbi programmi koostaja Mart Laar ja poliitik Paul Goble. Diskussioon toimub 2004. aasta filmi "Ime" näitel, mis räägib 1980-nda aasta Lake Placidi talveolümpia hokifinaalist, kus vastamisi seisis võitmatu Nõukogude meeskond ja kolledžitudengitest koosnev USA võistkond.

Film ja diskussioon on kõigile huvilistele tasuta. Pääsmeid sinna saab alates teisipäevast Coca-Cola Plaza piletikassades.


Mart Laari koostatud eriprogrammi raames on huvilistel võimalik näha 11 külma sõja aegset filmi, mida veel mõned aastad tagasi oli sai näha vaid Lääne-Euroopast hangitud videotelt või Soome televisioonist.
Muuhulgas näidatakse programmis ka Andrzej Wajda kahte filmi "Raudmees" ja "Marmormees" ning nüüdsest Hollywoodi siirdunud soome režissööri Renny Harlini põnevikku "Born American". Ida-blokis näeb ühte kõige keelatumat ja skandaalsemat John Miliuse poolt lavastatud actionit "Punane koidik".

Keelatud filmide eriprogrammi on võimalik näha Coca-Cola Plazas 9. detsembrini.











prg. mart kalmo | Netv Lemnu