Kumu dokumentaal
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
27.03.2007
Eesti nukufilmi rajaja lahkumine »

21.03.2007
TÄNA - Briti horrori eri Kinomajas »

15.03.2007
HÕFF tuleb taas! »


PÖFFI POSTILJON
PÖFFi postiljon
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


PÖFFi toetuseks allkirjastatakse raamlepe

MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival allkirjastab raamleppe oma peamiste toetajatega, mis tagab festivali jätkusuutliku arengu.

Neljapäeval, 24. novembril kell 20.00 Kinos Sõprus sõlmib MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival enne animafilmide festivali Animated Dreams avamist raamleppe PÖFFi seniste põhirahastajate ja toetajatega, millega tagatakse PÖFFi jätkusuutlik areng.

Kultuurkapitali, Eesti Filmi Sihtasutuse, Kultuuriministeeriumi ning Tallinna Linna vahel sõlmitav raamlepe tagab Pimedate Ööde Filmifestivalile püsiva toetuse eelolevateks aastateks.
Raamlepe reguleerib poolte jätkuvat ja koordineeritud koostööd festivali ettevalmistamisel ning kaasfinantseerimisel. Leping tähendab ka kindlat rahalist tuge ning on seega läbimurdeks Eesti kultuuripoliitikas.
PÖFFi juht Tiina Lokk loodab, et sõlmitav kokkulepe riigi, institutsiooni, fondi, omavalitsuse ning mittetulundusühingu vahel ei jää viimaseks ja on eeskujuks ka teistele aastast aastasse toimuvatele kultuuriüritustele, mille rahastamine on seni püsinud ebakindlatel alustel.
Raamleppe allkirjastavad:
• Kultuuriminister Raivo Palmaru
• Kultuurkapitali esindaja Marika Pihl
• EFSA esimees Martin Aadamsoo
• Tallinna linnapea Jüri Ratas
• PÖFFi juht Tiina Lokk

Samal õhtul allkirjastatakse ka teine oluline leping: 1.veebruarist 2006 hakkab PÖFF perioodiliselt korraldama filmiprogramme ja eriüritusi peatselt avatavas KUMUs.
Lepingu kirjutavad alla Tiina Lokk ja KUMU direktor Sirje Helme.prg. mart kalmo | Netv Lemnu