Filmiinfo    Vaata kommentaare (2)    Lisa kommentaar

MÜÜMISE KUNST
MÜÜMISE KUNST 

   

Eesti, Soome 2006 | 86min

Keel: eesti

Film uurib turumajandusliku ühiskonna vundamenti - müügitööd. Üha tähtsamaks on müügitöös tõusnud emotsioon, imago ja müügimehe karisma.
Peamine pole, mida sa müüd, vaid kuidas sa müüd. Kuid kuidas seejuures end motiveerida? Kuidas olla edukas? Kuidas jääda ellu turumajanduse tingimustes?
MÜÜMISE KUNSTi tegelaste elukäigud põimuvad omavahel kahe aasta vältel:
Peep on koolitusguru. Ameerikas ukselt-uksele raamatumüüjana alustanud Peebu koolitusprogramm sisaldab nii edukuse valemit, eluõpetust kui kollektiivset psühhoteraapiat.
Raigo tahab saada müügimeheks. Nii nagu Peep oma karjääri alguses, nii läheb ka Raigo Ameerikasse Southwestern Company lihtsaks raamatumüüjaks.
Lesknaine Mare on proovinud õnne võrkturunduses, kuid põrunud valusalt. Nüüd proovib ta uuesti. Ta tahab võita depressiooni ja eluraskusi, alustades uut elu Tupperware'i müüginaisena.
MÜÜMISE KUNST on inimlik kroonika ajastust, kus kiirelt muutuv ühiskond imendab enesesse turumajanduse imepäraseid vorme.

Re˛issöör: Kilmi, Jaak, Maimik, Andres
Osatäitjad:
Stsenarist: Jaak Kilmi, Andres Maimik // Operaator: Jaak Kilmi, Andres Maimik, Mart Taniel // Tootja: Kuukulgur Film/Making Movies

Festivalid ja auhinnad:

Koduleht:

Filmi ajakava
T 05.12  16:00 Kinomaja (inglisekeelsed subtiitrid) » Lisa oma kavva   » Osta pilet
kohal on re˛issöör Jaak Kilmi