Filmiinfo    Vaata kommentaare (12)    Lisa kommentaar

AISLADOS
ISOLEERITUD 

   

Hispaania 2005 | 80min

Keel: hispaania

Adrią läheb mõneks päevaks külla oma sõbrale Kikele, kelle käsutuses on terve maamaja Ibizal. Tasuta toit pealekauba. Sellise algusega ja sellises tegevuspaigas võiks alustada mitmeid tormilisi peofilme. See film aga keskendub pigem ajale enne pidutsemist. Suvepäikeses logelemisele ja vestlemisele, kõigest, mis on meelepärane kuid suhteliselt ajuvaba ja mõttetu.
Kaks sõpra vahetavad mõtteid filmidest (tihe dialoog Iraani filmikunsti hetkeseisust on tõeliselt vaimustav) ja videomängudest, salaamist ja oraalseksist, sõpradest ja tüütust tööst, tüdruksõpradest ning poliitikast. Viimast küll kontekstis, mida need Beavise ja Butthead'i mõistusega keskea-eelikud poliitikaks peavad. Kui kellelegi peaks tunduma, et kirjeldus on kahtlaselt sarnane Kevin Smithi filmile "Clerks" siis ta väga palju ei eksigi. Eks igale rahvusele on vajalik selline lõbusale lobale toetuv film.

Re˛issöör: Marques, David
Osatäitjad: Adriį Collado, Eric Francés, Jean-Luc Ducasse
Stsenarist: David Marqués // Operaator: Arie Van Dam // Tootja: Jean-Luc Ducasse

Festivalid ja auhinnad: BFI-London, Prague, Bucharest, Karlovy Vary, Montreal, Festival de Cinéma Méditerranéen de Montpellier-Cinemed (Audience Award)

Koduleht:

Filmi ajakava
K 06.12  20:00 Kumu auditoorium (eesti- ja inglisekeelsed subtiitrid) » Lisa oma kavva   » Osta pilet
L 09.12  22:30 Sõprus (eesti- ja inglisekeelsed subtiitrid) » Lisa oma kavva   » Osta pilet
kohal on näitleja Eric Francés Reig