CJPaulo
21.02.2007
Hi all! Senks for good information ! Bye


 gunnar
09.12.2006
jubedus minu arust, selle filmi oleks võinu dlühi filima ära teha ,a g mitt venitada ühte teemat millel ei olnud seost antud tegelastega


 trustno1
08.12.2006
Tiananmeni väljaku sündmused olid kujutatud nii möödaminnes ja mingit sisulist seost tegelastega ei olnud, ilmselt olid need sisse toodud puhtalt konjunktuurist või et paremini Euroopa asutustelt filmi finantseerimist saada? Muidu veniv, mingi siduvama sü˛eeta kurblik armastusfilm. Tekitas tunnet, et elu on üks kohutav hädaorg, mille ainsaks mõtteks on mööduvad romantikaviivud kuskil umbses ühikatoas või hämarduval jäätmaal. Tegelaste puhul polnud näha mingeid motiive oma tegevuseks, lihtsalt olemine ja juhused. Filmi parimad momendid olid mingid vaated Hiina või muudele linnadele.


 
06.12.2006
Mina sain ka pauguga selle filmi käest. Ja tõesti mingil alati seletamatul moel. Nagu KaugIda enamasti mõjub. Meil on vist lääne maruliste kihk kõike seletada aga samas võime tajuda seda, mida seal, päiksele lähemal ei püütagi seletada aga palju peenemalt tunda.


 Carina
06.12.2006
Ei olnud moraalne, ei olnud amoraalne. Ei olnud poliitiline. Alasti keha ja seks ei olnud erootiline. Ei olnud rõõmus, ei olnud kurb, ei olnud kerge, ei olnud raske. See oli hea film, seletamatult hea film...Jahh, kõige selle juures, mida ta eurooplase jaoks polnud, oli see tugev mässumeelne linateos. Mõõta ida lääne mõõdupuuga, on mõttetu, seda tuleb tajuda teiste kanalite kaudu. Kuulda oli autori karjet. Kes kuulis, see mõistis.