CJPaulo
21.02.2007
Hi Senks for good information ! G'night


 
08.12.2006
Kas keegi võiks lühidalt filmi lõpu ära rääkida? olime sellel õnnetul Tartu Jaani kiriku seansil, mis pidi algama kell 9, aga kellegi totra vea tõttu algas alles kell pool kaksteist ning ca pool tundi enne filmi lõppu, läks hoopis katki. Ootasime vapralt veerand tundi, aga kui öeldi, et vähemalt 20 minutit läheb veel, siis....


 nadja
07.12.2006
Mina olen juba paar päeva juurdlenud, kas filmirullid olid sassis või olid ajahüpped taotluslikud. Esilagu oli kogu lugu väga segane, aga lõppkokkuvõttes jooksid stseenid minu meelest väga hästi kokku... kas keegi oskab öelda, kuidas siis õige on:)?


 reiting
07.12.2006
Ja tuletan meelde, et reitingupunktid ei ole filmidele niisama juurde pandud, eks :) Sest isegi ülipositiivse kommentaari puhul jätmata tärnikesed viivad keskmise reitingu kuhugi väääga alla. Olgem tähelepanelikumad meie ümber toimuva suhtes :)


 anni
05.12.2006
no see nn. hüppamine ei olnud taotluslik, minuteada läksid filmirullid eile Kosmoses sassi. korraldajad lubasid, et film tuleb lähipäevil Tallinnas uuesti näitamisse ja kehvivad eilse seansi piletid. ootan huviga sellekohast infot, sest minu filmielamuse rikkus see igatahes täiesti!


 ;)
05.12.2006
Esimene hüppe tegevuse järjekorras kuhugi tulevikku oli küll ehmatav ja arusaamatu, mõtlesin et pool filmi jääbki nägemata (kogemus eelmiselt kinoseansilt - kirgastumine garanteeritud), aga lõpuks selline ajas hüppamine oli päris lahe. Väga hea film.


 Spider
05.12.2006
Eriti huvitavaks tegi filmielamuse asjaolu, et seda pakuti vaatamiseks suvalises järjekorras, näiteks pulmastseen, kus Jacob ja Jorgeni naine üksteist ära tunnevad, näidati ära alles filmi lõpus. Tulemuseks hämmastav, Memento-laadne kogemus.


 kriitika
05.12.2006
absoluutne tipp. Mikkelsen teeb siin niivõrd teistsuguse rolli, võrreldes praegu kinodes jooksva 007 paharetiga - iga hetk, iga kaader võluvad. Täpselt selline võikski ideaalne kino olla, festivali seni üks parimaid!